Виховний захід для 4 класу Конкурс-змагання для дівчаток “Господарочка”
Автор публікації

ПІБ автора: Єрьоменко Галина Іванівна
Посада: вчитель початкових класівМісце роботи: НВК № 3 Дружківської міської ради Донецької області
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Вікно перегляду документа
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ
Вчитель початкових класів Водолажко Лілія Іванівна
Конструктори для дівчаток: чому LEGO Friends змінили стереотипиВідкрийте для себе світ LEGO Friends, іграшок, які змінюють погляди на дівчачі конструктори та сприяють розвитку креативності та соціальних навичок.
Вчитель початкових класів Мельникова Віта Михайлівна
Урок про дружбу: Як дівчатам і хлопцям товаришуватиДізнайтеся, як навчити дітей товаришувати та розвивати дружні стосунки. Ігри, діалоги й вправи для учнів про важливість дружби.
Вчитель української мови та літератури Ніколаєва Сніжана Олегівна
Святкова програмa "Новорічні шкільні яйцяДолучайтеся до веселої новорічної програми з конкурсами, що зміцнюють шкільні взаємини. Конкурси, нагороди та святковий настрій чекають на вас!
Вихователь Сомова Людмила Василівна
Захопливий захід у Золотоніській школі-інтернатіЗакріплюйте знання про традиції святкування Дня Миколая в Золотоніській школі: театральні дійства, листи до Святого, виступи ангелів та козака.
Вчитель початкових класів Дудяк Лілія Леонідівна
Урок «Я у світі»: Різноманітність культур 4 класОзнайомте дітей з багатством культур світу: інтерактивні завдання, обговорення, презентації малюнків та вправи для вивчення звичаїв народів.
Вихователь групи продовженого дня Китченко Яніна Костянтинівна
Стрітення: Діти вивчають традиції через виставиДізнайтеся про традиції Стрітення через інсценівки, вірші та обряди. Ознайомте дітей з народними звичаями та розвитком акторських навичок.
Методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради Балаушко Тетяна Миколаївна
Міський конкурс «Я - шкільний лідер» для молодіДолучайтеся до конкурсу 'Я - шкільний лідер' і станьте частиною виховання майбутніх лідерів! Реєстрація відкрито до квітня 2017 року.









Вкотре переконуюсь що НУШ потрібно було впроваджувати не вчора а значно раніше
Чудове свято, яке можна провести і в 3 і ,навіть, 2 класі. Свято розкриває дитячі таланти, вміння , творчі здібності. Об`єднує колектив в одну дружну родину. Однак я б замінила конкурс з лимоном і ввела конкурс для мам. Дякую.