mail@urok-ua.com

Віртуальна подорож – екотур “Світ навколо тебе”

Кожен із нас живе в неосяжному, різноманітному, чарівному світі природи. З дитячих років ми звикаємо до її чарівної краси та, звичайно, не замислюємося, що – природа – це, попри все, ще й наша з вами домівка про яку потрібно дбати та піклуватися.
Але щоб дбати про природу, нам потрібні певні знання. Ці знання ми отримуємо у школі на уроках, із підручників, Інтернету, книжок, журналів, газет, завдяки телебаченню. Отримуємо. Та чи засвоюємо їх, чи вчимося застосовувати?
Даний екотур допоможе учням перевірити свої знання про природу. Діти у віртуальній подорожі планетою Земля дізнаються багато цікавого та повчального, з’ясують та усвідомлять, що збереження природи рідного краю є обов’язком кожного з нас. Всім нам потрібно берегти її неповторну красу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Чудова віртуальна подорож у світ природи. Вихователь
    Чудова віртуальна подорож у світ природи. Діти були розділені на команди і весь час вели змагання між собою виконуючи запоропоновані вихователем завдання.Багато корисної інформації, але в кінці заходу потрібно було підвести яскравий підсумок, наприклад, нагородити переможців і переможених.