mail@urok-ua.com

24 тестових запитання з української літератури для одинадцятикласників

24 тестових запитання з української літератури для одинадцятикласників
Для того щоб здати ЗНО, необхідно постійно повторювати матеріал з української літератури. Дані запитання допоможуть відновити в пам’яті матеріал, вивчений у 8-9-х класах.

 • : Курило Ольга Анатоліївна
 • : Учитель української мови та літератури
 • : КЗ "Нововодолазький СНВК"
 • Підготовка до ЗНО
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
307

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Звичайно, матеріал стане в нагоді вчителю для підготовки учнів до ЗНО. Випускникам дуже важко, особливо тим, які не досить ретельно готуються, запамятати цитати з торів. Ці тести стануть у нагоді. Шкода тільки, що не за повним курсом.Обовязково скористаюся на своїх уроках.Дякую!

 2. Якщо дані завдання використовувати для тільки підготовки до ЗНО, то я – за. Але, якщо їх дати у вигляді тематичної контрольної роботи, то обов’язково авторці потрібно оцінити кожне завдання певною кількістю балів.

 3. З досвіду знаю, що відновити у пам*яті вивчений матеріал досить складно, особливо через декілька років. Тому випускникам знадобляться тренажери даного типу , а також вчителям української мови та літератури для використання на уроках під час підготовки учнів до ЗНО.

 4. Обов’язковість ЗНО із української літератури для одинадцятикласників є запорукою актуальності даних тестів,особливо у питаннях на теми із 8-9 класів, оскільки інформацію потрібно постійно оновлювати та повторювати. Дякую . Ваша робота стане мені у пригоді в підготовці випускників до ЗНО.