mail@urok-ua.com

Батьківські збори з елементами тренінгу “Мистецтво дарувати любов”

Важлива річ у житті кожної людини — батьківська любов. Потреба в ній — одна з найсильніших у людини будь-якого віку, особливо малюка.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ви – молодець! Світлини засвідчують, що Ви не лише продумали змістовний тренінг, а також організували вдалу роботу з батьками. Таке заняття не схоже на звичайну лекцію, чи стандартні запитання бесіди, а батьки працюють у різних формах роботи, практикують, творчо себе проявляють. Дякую!

  2. Юлія Анатоліївна надає гарну розробку проведення батьківських зборів. Тренінгова система все більше і більше починає застосовуватись на багатьох зустрічах, семінарах. Дана робота дає позитивний результат.Фото підтверджують вище сказане. Дякую.

  3. nelya111 дала влучний коментар, підтверджую її слова: гарна робота. Саме так треба проводити роботу з батьками. Всім цікаво, немає нотацій. На такі збори батьки з радістю будуть приходити.

  4. Правильно організована робота з батьками, одне із головних завдань класовода, якщо на батьківських зборах обговорювати тільки навчання і виховання, а не надавати батькам поради, то користі вони несуть мало.Ваш тренінг якраз є гарним прикладом, які мають бути збори. Цікаві вправи, види роботи, батьки отримали і позитивні ємоції і гарний настрій і корисні поради. Дякую.