Дидактична гра “Я – пожежник”

Автор публікації
Автор матеріалу: Дидактична гра “Я – пожежник”
Посада: вихователь
Місце роботи: Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вогонь здавна є другом людини. Він допомагає їй обігріватися і одягатися. З його допомогою людина варить метал, готує собі їжу.

Але вогонь може стати і жорстоким ворогом, якщо з ним необережно поводитись, він виходить з-під контролю людини, може знищити міста і села, будинки, ліси, урожаї, все, що зустрінеться на його шляху. Часто у вогні пожеж гинуть люди.

Пропонована дидактична гра «Я – пожежник!» спрямована на формування у дітей навичок обережного поводження з вогнем і вміння діяти в надзвичайних ситуаціях. В ігровій формі вихованці закріплюють знання з правильної поведінки, дій в умовах пожежі, розвивають кмітливість, увагу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Дуже важливо,щоб діти у критичних ситуаціях розуміли хід небезпечного явища чи події, знали порядок дій по уникненню враження, допомогали іншим. не піддавались паніці. Змістовна та корисна розробка

  2. Надзвичайно важливо навчити школярів уникати небезпечних ситуацій, пов’язаних з вогнем. Ігри дозволяють зацікавити школярів правилами пожежної безпеки. Ваші матеріали дуже корисні для проведення виховних бесід. Дякую!

  3. Хід дидактичної гри показує важливість навчальної теми. Проблемні питання розвивають основи критичного мислення. Знайомство з особливостями професії пожежника проходило в ігровій формі, цікаво, творчо. Дякую.

  4. Я в захваті! Скільки різноманітних форм роботи продумано в цій дидактичній грі, які дійсно стимулюють пізнавальну діяльність учнів. Я думаю, що після цього уроку діти і справді навчилися приймати відповідальні рішення на основі набутих знань і будуть вміти поводити себе в небезпечній ситуації.

  5. Людина у побуті не може обійтися без використання вогню, але вогонь – не лише друг , а й ворог, тому що може нести загрозу людям. Добре, що учні мали можливість детальніше ознайомитися із професією пожежників та зрозуміти, які це сильні духом люди, що кожного дня рятують людські життя. Вважаю, що проведення такої роботи з учнями є дуже ефективим. Дякую!