Еколого-дослідницький проект “Джерельце”

Автор публікації
Автор матеріалу: Еколого-дослідницький проект “Джерельце”
Посада: вчитель біології
Місце роботи: Золотівська багатопрофільна гімназія

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Еколого-дослідницький проект “Джерельце”
Охорона джерел питного водопостачання від забруднення та виснаження завжди була актуальною проблемою. Однак, останнім часом, що характеризується бурхливим розвитком усіх галузей промисловості і сільського господарства, вона стає ще більш актуальною і разом з тим набагато більш складною. Це пояснюється як збільшенням числа потенційних джерел забруднення, так і появою нових видів забруднювачів
В результаті виконаної роботи ми дослідили та впорядкували природні джерела питної води міста Золоте та прилеглих територій. А саме:
 виявили місця знаходження джерел, визначили можливі джерела забруднення
 дослідили гідрологічні характеристики джерел, особливості природних умов прилеглих територій;
 опрацювали та систематизували набуту інформацію;
 склали паспорти джерел;
 підготували матеріали для практичного застосування результатів дослідження ( презентація, листівки, бюлетені, тощо) на уроках та в позаурочній роботі.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Охорона води – дійсно актуальна тема для дослідження. Проект гарний , реалізує навчальну , розвивальну та виховну мету. Дуже добре, що учні досліджують джерела саме рідного краю.Презентація чітко показує перебіг проекту.

  2. Такі еколого-дослідницькі проекти дуже необхідні сьогодні. Підтвердженням цього є результат виконаної роботи. Позитивним є те, що учасники проекту не лише дослідили джерела рідного краю , а й впорядкували їх. Дякую за корисну та добру справу.

  3. Цікавий проект, Вікторія Леонідівна, ви створили з учнями, цікаві дослідження провели, опрацювали та систематизували набуту інформацію; добре, що склали паспорти джерел. Видно, що учням цікаво працювати над проектом, спілкуватися з друзями, робити добру справу. Молодці.