super@urok-ua.com

Формування мистецьких компетентностей через впровадження проектних технологій на уроках музичного мистецтва

Автор публікації
Автор матеріалу: Формування мистецьких компетентностей через впровадження проектних технологій на уроках музичного мистецтва
Посада: Вчитель музичного мистецтва
Місце роботи: Валківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Прилуцького району Чернігівської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ присвячений формуванню мистецьких компетентностей через застосування проектних технологій на уроках музичного мистецтва. Сучасні підходи до навчання вимагають від школи розвитку учнів як емоційно та естетично розвинених особистостей, здатних до творчої, активної і самостійної діяльності. Проектна діяльність визнана ефективною педагогічною технологією, що збагачує навчально-виховний процес та сприяє формуванню різноманітних компетентностей, включаючи інформаційну, соціальну, комунікативну та творчу.

Метод проектів стимулює практичну діяльність школярів, допомагаючи їм адаптуватися у змінюваному світі. Теоретична основа методу опирається на прагматичну педагогіку Джона Дьюї, яка підкреслює важливість проблематизації навчального матеріалу, пізнавальної активності учнів та зв’язку з життєвим досвідом. Українські науковці на чисельних роботах розкривають питання теорії та практики проектного навчання.

Актуальність дослідження підкріплена зміною ролі вчителя музики, який виступає фасилітатором, сприяючи самостійності учнів і їх творчої самореалізації через проектну діяльність, яка інтегрує навчальний матеріал, сприймання творів мистецтва та їх практичне опанування.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікавий матеріал для викладачів музики,адже проектна діяльність є однією з продуктивних педагогічних технологій,і ічитель надав приклади проектів, сподобалось у ваший роботі те, що так серйозно працювали з додатковою літературою. Видно, що вчитель створює сприятливі умови для розвитку дітей.

  2. Відразу видно, що Ви любите предмет, який викладаєте. Ви поповнюєте, поглиблюєте та вдосконалюєте свої знання, прагнете до нового, незважаючи на труднощі. Тому рухайтеся далі і вдосконалюйтеся!