mail@urok-ua.com

Формування мистецьких компетентностей через впровадження проектних технологій на уроках музичного мистецтва

Сучасне суспільство ставить перед школою завдання створення умов для формування особистості емоційної, естетично розвиненої, творчої, активної та самостійної. При цьому важливо зберегти індивідуальність дитини, розвинути її інтерес до навколишнього світу та готовність співпрацювати з іншими людьми. Формування мистецьких компетентностей через впровадження проектних технологій на уроках музичного мистецтва є актуальною темою, адже проектна діяльність є однією із найбільш продуктивних педагогічних технологій, яка суттєво збагачує навчально-виховний процес та змінює традиційний підхід до навчання та виховання учнів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
60

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Цікавий матеріал для викладачів музики,адже проектна діяльність є однією з продуктивних педагогічних технологій,і ічитель надав приклади проектів, сподобалось у ваший роботі те, що так серйозно працювали з додатковою літературою. Видно, що вчитель створює сприятливі умови для розвитку дітей.

  2. Відразу видно, що Ви любите предмет, який викладаєте. Ви поповнюєте, поглиблюєте та вдосконалюєте свої знання, прагнете до нового, незважаючи на труднощі. Тому рухайтеся далі і вдосконалюйтеся!