“ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛЯ СУСПІЛЬНОЗНАВЧИХ ДИСЦИПЛІН В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ”

Автор публікації
Автор матеріалу: “ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛЯ СУСПІЛЬНОЗНАВЧИХ ДИСЦИПЛІН В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ”
Посада: викладач історії та права
Місце роботи: Маріупольський професійний ліцей (№ 52)

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В умовах європейського розвитку країни, швидкого розвитку соціально-економічної сфери та інноваційних технологій, актуальним стає модернізація сучасних методів організації навчально-виховного процесу.
Багато дослідників наголошують, що на сьогодні нагальною проблемою в розвитку сучасної освітньої системи є процес підготовки кваліфікованих педагогічних працівників. На якості кадрового забезпечення навчальних закладів базується ефективне вирішення завдань професійної освіти. Наразі вчитель повинен не тільки володіти теоретичними знаннями, а й постійно вдосконалювати професійну компетентність. В умовах посилення конкурентної боротьби на ринку праці саме від професійної компетентності вчителя в багатьох випадках залежить формування та розвиток ключових елементів компетентностей учнів.
Саме тому, вдосконалення удосконалення ступеня професійної компетентності вчителів – один із основних напрямів реформування сучасної системи освіти. Особливо важливо набуття професійної компетенції для вчителів суcпільнознавчих дисциплін.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Ліна Сергіївна проробила величезну роботу, вивчаючи і дослідивши особливості даної теми. Компетенція і компетентність сучасного педагога є важливим і ключовим питанням в Новій українській школі. Вчитель наводить конкретні приклади з досвіду видатних людей щодо формування компетентностей.