mail@urok-ua.com

“ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛЯ СУСПІЛЬНОЗНАВЧИХ ДИСЦИПЛІН В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ”

В умовах європейського розвитку країни, швидкого розвитку соціально-економічної сфери та інноваційних технологій, актуальним стає модернізація сучасних методів організації навчально-виховного процесу.
Багато дослідників наголошують, що на сьогодні нагальною проблемою в розвитку сучасної освітньої системи є процес підготовки кваліфікованих педагогічних працівників. На якості кадрового забезпечення навчальних закладів базується ефективне вирішення завдань професійної освіти. Наразі вчитель повинен не тільки володіти теоретичними знаннями, а й постійно вдосконалювати професійну компетентність. В умовах посилення конкурентної боротьби на ринку праці саме від професійної компетентності вчителя в багатьох випадках залежить формування та розвиток ключових елементів компетентностей учнів.
Саме тому, вдосконалення удосконалення ступеня професійної компетентності вчителів – один із основних напрямів реформування сучасної системи освіти. Особливо важливо набуття професійної компетенції для вчителів суcпільнознавчих дисциплін.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
156

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Ліна Сергіївна проробила величезну роботу, вивчаючи і дослідивши особливості даної теми. Компетенція і компетентність сучасного педагога є важливим і ключовим питанням в Новій українській школі. Вчитель наводить конкретні приклади з досвіду видатних людей щодо формування компетентностей.