mail@urok-ua.com

“ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛЯ СУСПІЛЬНОЗНАВЧИХ ДИСЦИПЛІН В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ”

В умовах європейського розвитку країни, швидкого розвитку соціально-економічної сфери та інноваційних технологій, актуальним стає модернізація сучасних методів організації навчально-виховного процесу.
Багато дослідників наголошують, що на сьогодні нагальною проблемою в розвитку сучасної освітньої системи є процес підготовки кваліфікованих педагогічних працівників. На якості кадрового забезпечення навчальних закладів базується ефективне вирішення завдань професійної освіти. Наразі вчитель повинен не тільки володіти теоретичними знаннями, а й постійно вдосконалювати професійну компетентність. В умовах посилення конкурентної боротьби на ринку праці саме від професійної компетентності вчителя в багатьох випадках залежить формування та розвиток ключових елементів компетентностей учнів.
Саме тому, вдосконалення удосконалення ступеня професійної компетентності вчителів – один із основних напрямів реформування сучасної системи освіти. Особливо важливо набуття професійної компетенції для вчителів суcпільнознавчих дисциплін.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Ліна Сергіївна проробила величезну роботу, вивчаючи і дослідивши особливості даної теми. Компетенція і компетентність сучасного педагога є важливим і ключовим питанням в Новій українській школі. Вчитель наводить конкретні приклади з досвіду видатних людей щодо формування компетентностей.