mail@urok-ua.com

Година спілкування тема: «Здоров’я – цінність нашого життя».

Година спілкування тема: «Здоров’я – цінність нашого життя».
Виховувати цінність життя, навчити учнів дотримуватись здорового способу його.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Відчувається, що це тренінгове заняття. Ефективною є робота у групах, коли учні працюють із запитаннями. Корисною вважаю пам”ятку “Як зберегти власне здоров*я”. Завдяки запропонованим формам роботи учні зможуть усвідомити відповідальність за своє здоров”я.

  2. Сподіваюсь, що після такої години спілкування учні зроблять для себе певні висновки і ще з більшою відповідальністю слідкуватимуть за власним здоров”ям. Дякую!

  3. Оксана Сергіївна висвітлила корисні поради як зберегти дітям своє здоров*я. Підчеркнула для чого потрібна фізкультура та що таке здорове харчування, як загартовуватися і як організувати режим навчання.Використала чудові вправи та ігри. Сподобалася гра “Модель здоров*я” .

  4. Збереження здоров”я підростаючого покоління – одне із найболючіших питань в сучасній школі. На жаль, статистика показує жахливі дані…(((( Подібні заходи дають змогу вирішити дане питання, сформувати звичку бережливо ставитися до свого здоров”я, цінувати його і берегти. Всі методи роботи – вправи, ігри,- дуже цікаві форми роботи. Але слід обдкмати питання їх правильної комбінації. Здається, що це не урок, а майстер-клас, ось що можна використати на подібних уроках!!! Не вистачає певного “зв”язуючого” елементу.