Інтегроване заняття з вивчення правил дорожнього руху

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегроване заняття з вивчення правил дорожнього руху
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Добропільської міської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

З кожним роком інтенсивність автомобільного руху на дорогах зростає. Це підвищує відповідальність всіх його учасників: водіїв, пасажирів, пішоходів, вимагає міцних знань правил дорожнього руху. Діти краще засвоюють правила, беручи участь у цікавих заходах.
Для засвоєння знань у дітей молодших класів, як найкращим чином поводитися в тій чи іншій дорожній ситуації, важливо, щоб діти самі виконували певний комплекс завдань у вигляді забавної гри, вправ, конкретної роботи, які, доповнюючи теоретичні знання, стали б своєрідною їх ілюстрацією. При цьому обов’язковою умовою є багаторазове, у різних формах повторення дій, що імітують поведінку на вулиці, з тим, щоб виробити у дітей звичку дотримання правил та збереження свого життя.Тому доцільним є проведення інтегрованих занять з вивчення правил дорожнього руху. Я пропоную одне з таких занять.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчитель завжди несе велику відповідальність за своїх вихованців, тому необхідно дітям висвітлити таку важливу тему, що опрацьована автором. У цікавій формі вчитель пояснює дітям правила дорожнього руху. Дуже важливими є всі етапи заняття. Це гарна робота, що може стати у пригоді навіть під час проведення виховних годин. Найефективнішими вважаю представлені вправи “Дискусія”, а також вправа-тренінг “Перехід”. Також чудовою є робота з таблицями. Заняття дуже пізнавальне та корисне. Дякую!

  2. Автор представив як інтегроване заняття, можно розробку використовувати, як виховну годину 1 – 2 класах. Доступно, змістовно, з цікавими завданнями обговорюються правила дорожнього руху. Це актуально, адже засвоїти якісно такі правила не завадить ніколи. Дякую.