super@urok-ua.com

Інтегрований урок-квест з української мови та географії: «Складнопідрядне речення»

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок-квест з української мови та географії: «Складнопідрядне речення»
Посада: вчитель української мови
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа-інтернат №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує розробку інтегрованого уроку-квесту з української мови та географії на тему «Складнопідрядне речення» для 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату, авторство якого належить Вишневій Валентині Андріївні, вчителю української мови та літератури. Урок спрямований на узагальнення та систематизацію знань з теми, закріплення вмінь і навичок роботи зі складнопідрядними реченнями, що поєднується з ознайомленням учнів з географічним положенням річки Дніпро та її притоками через інтерактивні методи.

Мета уроку: Закріплення знань про складнопідрядні речення та річку Дніпро, розвиток вмінь застосовувати знання на практиці, виховання любові до рідного краю.

Методи: Ігри, перегляд відеороликів, бесіда, арттерапія.

Очікувані результати: Учні вмітимуть відрізняти складнопідрядні речення, працювати з географічною картою, застосовувати здобуті знання в мовленні.

Хід уроку: Включає організаційний момент з іграми на привітання, оголошення теми та мети уроку, мотивацію навчальної діяльності через відгадування кросворду. Далі іде актуалізація знань, підготовча робота в дослідницьких групах, проведення подорожі за маршрутом із п’ятьма зупинками. Закінчується урок висновками і домашнім завданням.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Інтегрований урок-квест сподобався оригінальністю викладання матеріалу. Вчитель творчо працює, учні є співавторами уроку. Застосування арттерапії попереджує втому, задає позитивний настрій. Присутній міжпредметний зв*язок.

  2. Нетрадиційність – не самоціль у роботі вчителя, а органічний процес, включений в урок. Будь-яка одноманітність призводить до сірості, до омертвіння, шаблонності, що є ознакою ремесла. І навпаки, пошук нових форм, спрямованих на зацікавлене співробітництво учителя та учнів, сприяє демократизації навчання, його результативності, доцільності.Таким є цей урок.Дякую

  3. Від початку до кінця інтегрований урок мотивує учнів до активності. Підібрано цікаві методи навчання. За допомогою квесту учні поглиблюють знання не лише з мови , а й з географії. Дякую.