Конспект уроку з української мови для 9-го класу на тему: “Складнопідрядне речення, його будова, засоби зв’язку, розділові знаки в ньому.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 9-го класу на тему: “Складнопідрядне речення, його будова, засоби зв’язку, р...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 123

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок має на меті поглибити поняття учнів про складнопідрядні речення; закріпити головні ознаки, за якими виділяють складнопідрядні речення; освоїти зв’язки підрядного речення з головним, навчити учнів ставити питання від головного до підрядного, розділяти на письмі комою; за допомогою дидактичного матеріалу знайомити учнів із здобутками матеріальної культури українців.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. У конспекті надано основні види робіт під час уроку. Впродовж навчання вчитель надає учням інформацію, намагається пробудити думку під час лінгвістичного експерименту. Дякую.

  2. Мої уроки мають дещо інший хід уроку. Сподіваюсь, що учні ще більше поглибили свої знання про складнопідрядні речення, але варто було б у розробці уроку використати цікаві інноваційні методи навчання, щоб учнів зацікавити до опрацювання матеріалу, щоб зробити сам урок насиченішим та яскравішим. Дякую!