mail@urok-ua.com

Урок з української мови у 8 класі “Однорідні члени речення. Узагальнювальні слова при них, розділові знаки при однорідних членах речення”

Призначено для вчителів української мови і літератури з українською мовою навчання. Урок реалізує сучасні освітні технології. На ньому використано різноманітні методи і прийоми, а саме: робота в групах, дослідження, творче спостереження, моделювання. Це сприяє розвитку творчих і розумових здібностей в учнів.

 • : Ходаковська Валентина Романівна
 • : вчитель української мови і літератури
 • : Синельниківський НВК "ЗОШ I-IIIст. – ДНЗ"
 • Урок з української мови у 8 класі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1247

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. Урок починається з мовної розминки “Так – ні”. На уроці присутнє дослідження мовного матеріалу. Робота в групах спонукає до розвитку критичного мислення. Домашнє завдання – створити діалог , використовуючи знання з уроку, сприятиме якісному засвоєнню матеріалу.

 2. План – конспект складено правильно. Словесник демонструє такі форми та методи навчання , які реалізують триєдину мету уроку. Позитивна мотивація заняття базується на дослідженнях, після яких учні висловлюють власні враження та роблять висновки. Сподобався підсумок уроку , в основі якого лежить інтерактивна технологія (Навчаючи – вчуся). Дякую .