mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови: «Розділові знаки при прямій мові, цитуванні, у зв’язному тексті»

Анотація: такий урок, з використанням інтеактивних форми навчання, допомагають краще, в цікавій формі засвоїти правила вживання розділових знаків при прямій мові та цитуванні; формувати відповідні пунктуаційні навички, вміння працювати в парах та групах; розвивати усне мовлення, логічне мислення; виховувати в учнів відповідальність за дотримання всіх складових здорового способу життя.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Юлія Миколаївна апробувала сучасні технології навчання,як “Кубування”,”Ромашка Блума”,щоб зацікавити ,уникаючи передусім зубріння правил,усталеного шаблону і схематичму під час роботи над темою.Але у своїй анотації сама припустилася помилок,можливо,через неуважність…

  2. Дуже добре, що ви використовуєте на уроках мови цікаві розповіді ( притчу, легенду) , це заохотить учнів до вивчення навчального матеріалу. Урок однозначно запам’ятається. Загалом урок гарний : чітко окреслено мету , етапи уроку, застосовано різні інтерактивні форми навчання. Дякую.

  3. Цікавий урок з використанням інтерактивних форм навчання. Усі прийоми та методи навчання, які використані у конспекті , цікаві та проявляють у дітей інтерес до навчання.Урок вдалий, систематизований, відповідає програмним вимогам.