Відкритий урок з української мови з презентацією «Займенник. Поняття про займенник як частину мови. Спостереження за роллю займенників у тексті», проведений у 4 – А класі

Автор публікації
Автор матеріалу: Відкритий урок з української мови з презентацією «Займенник. Поняття про займенник як частину мови. Спостереження за рол...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: СЗОШ з поглибленим вивченням іноземних мов I-III ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка м.Бердичів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Формування предметних компетентностей: ознайомити учнів з новою частиною мови – займенником; навчати впізнавати серед слів займенники, ставити до них питання, розвивати усне мовлення;Формування ключових компетентностей: уміння вчитися: учити школярів організовувати свою навчальну діяльність,розширювати словниковий запас, розвивати вміння осмислювати, опрацьовувати інформацію.

Відкритий урок з української мови

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дана розробка уроку проводиться на початку вивчення теми “Займенник”, містить ігрові прийоми, інтерактивні вправи: “Мікрофон”, пальчикова розминка, лінгвістична відеоказка, звіт довідкового бюро, поетична хвилинка; розроблені вправи для групової роботи, використовується ІКТ. Дякую.

  2. Актуалізуючи опорні знання, учитель використовує казку. Новий матеріал подається з різних сторін: граматичної та історичної. Використано багато навчально-пізнавальної інформації. Урок цікавий. Дякую.

  3. Цей урок – чарівна казка:повчальна, пізнавальна, далекоглядна, цікава, давня і сучасна… З сивочолою історією і такою потрібною сучасною інформацією. Дякую, колего.

  4. Дякуємо Г.Шашкевичу, що маємо справу не з “містойменнями”, а займенниками! А вам, Вандо Володимирівно, – за хорошу презентацію й методичну розробку. Цікаві змістовні завдання. Думаю, що Ви сформували й предметні, і ключові компетентності.