Конспект уроку з української мови для 4 класу на тему : Повторення вивченого про прикметник як частину мови. Спостереження за роллю при-кметників у мовленні.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 4 класу на тему : Повторення вивченого про прикметник як частину мови. Спостережен...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №13

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема. Декоративно – прикладне мистецтво. «Подарунок для мами». Створення візерунків з елементами  петриківського розпису. Кухонна дощечка.

Автор: Пилипчук Лідія Григорівна, вчитель початкових класів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №13, Криворізької  Міської районної у місті ради, Дніпропетровської  області, вчитель вищої категорії, вчитель – методист.

Образотворче мистецтво відіграє велику роль у формуванні та розвитку особистості. Це одне з видів мистецтв, що супроводжує людину  упродовж всього життя, забарвлює його різнобарвними кольорами, додає настрою. Декоративно – прикладне мистецтво – це мистецтво, головною суттю якого є створення і оздоблення художніх виробів, що мають практичне призначення в побуті.

Розробка уроку містить завдання, що орієнтовані на ознайомлення учнів з декоративно – прикладним мистецтвом, розвиток уміння створювати візерунки з елементів петриківського розпису, закріплення  поняття про ритм, симетрію, оволодіння чотирма типами мазків, традиційно названих «гребінець», «зернятко», «горішок», «перехідний мазок».

Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроці образотворчого мистецтва сприяє підвищенню ефективності навчально – виховного процесу та кращому сприйняттю навчального матеріалу. Мультимедійна презентація робить урок цікавим та змістовним, допомагає дізнатися багато нового. 

У процесі образотворчої діяльності розвиваються творчі здібності кожної дитини, удосконалюються навички роботи з фарбами, прищеплюється любов до прекрасного, виховується інтерес до народного мистецтва.

Декотативно – прикладне мистецтво сягає корінням у глибину століть, але і в наш час є однією з найважливіших галузей народної творчості.

Розробка уроку може бути використана вчителями початкових класів та образотворчого мистецтва.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

[download_popup]
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Мабуть трапилась технічна помилка, адже замість уроку української мови розміщено урок образотворчого мистецтва, тому аналізую його. Учні під час уроку ознайомились із особливостями петриківського розпису, спробували його зобразити. Презентація відповідає даному конспекту.