mail@urok-ua.com

Поняття про займенник як частину мови. Спостереження за роллю різних займенників у тексті

Розробка відкритого уроку з української мови для учнів 4 класу на тему: “Поняття про займенник як частину мови. Спостереження за роллю різних займенників у тексті». Метою уроку є ознайомлення учнів з новою частиною мови — займенником, з особливостями займенників, їх роллю у мовленні; формування вміння їх вичленовувати у мовному потоці та вводити у власне мовлення. Гостем уроку є відомий мультиплікаційний персонаж – Кіт Матроскін, який пропонує дітям виконати кілька цікавих завдань, спрямованих на реалізацію завдань уроку. До розробки додається презентація.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
131

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дуже цікавий, незвичайний урок. Особливо сподобались нестандартні форми, прийоми навчання. Сирники від Матроскіна дають можливість зацікавити темою уроку та досягти мети. Гадаю, учні гарно засвоять матеріал. Дякую.

  2. Для розкриття теми уроку,досягнення його мети й завдань застосовано пошуковий і творчий методи навчання.У ході уроку раціонально використаний принцип урахування вікових особливостей учнів.Цікава мультимедійна презентація.Дякую

  3. Казковий герой протягом усього уроку спонукає учнів виконувати різні завдання. Шляхом дослідження мовного матеріалу школярі вивчають нову тему. Сподобалися загадки, творче завдання(сирники від Матроскіна), гарна презентація. Дякую.

  4. Хід уроку порадував. Продумано: організаційний момент з другом Матроскіним, викладення матеріалу пройшло дослідженням, а узагальнення, взагалі, цікаво дітям – приготування сирників. Я думаю, що на такому уроці діти не тільки ознайомились із займенником, а й добре запам”ятали, що таке займенник і добре навчились вичленовувати його у мовному потоці.