Поняття про займенник як частину мови. Спостереження за роллю різних займенників у тексті

Автор публікації
Автор матеріалу: Поняття про займенник як частину мови. Спостереження за роллю різних займенників у тексті
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Харківський НВК № 180

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка відкритого уроку з української мови для учнів 4 класу на тему: “Поняття про займенник як частину мови. Спостереження за роллю різних займенників у тексті». Метою уроку є ознайомлення учнів з новою частиною мови — займенником, з особливостями займенників, їх роллю у мовленні; формування вміння їх вичленовувати у мовному потоці та вводити у власне мовлення. Гостем уроку є відомий мультиплікаційний персонаж – Кіт Матроскін, який пропонує дітям виконати кілька цікавих завдань, спрямованих на реалізацію завдань уроку. До розробки додається презентація.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ви креативно підійшли до проведення уроку: використали багато різноманітних інтерактивних вправ: прихід казкового персонажа, презентація, складання рецепту приготування сирників (цей момент зацікавив найбільше). Я думаю, дітей Ви зацікавли і матеріал уроку їм запам’ятається. Дякую.

  2. Дуже цікавий, незвичайний урок. Особливо сподобались нестандартні форми, прийоми навчання. Сирники від Матроскіна дають можливість зацікавити темою уроку та досягти мети. Гадаю, учні гарно засвоять матеріал. Дякую.

  3. Для розкриття теми уроку,досягнення його мети й завдань застосовано пошуковий і творчий методи навчання.У ході уроку раціонально використаний принцип урахування вікових особливостей учнів.Цікава мультимедійна презентація.Дякую

  4. Казковий герой протягом усього уроку спонукає учнів виконувати різні завдання. Шляхом дослідження мовного матеріалу школярі вивчають нову тему. Сподобалися загадки, творче завдання(сирники від Матроскіна), гарна презентація. Дякую.

  5. Хід уроку порадував. Продумано: організаційний момент з другом Матроскіним, викладення матеріалу пройшло дослідженням, а узагальнення, взагалі, цікаво дітям – приготування сирників. Я думаю, що на такому уроці діти не тільки ознайомились із займенником, а й добре запам”ятали, що таке займенник і добре навчились вичленовувати його у мовному потоці.