super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови у 6 класі “ПРИСВІЙНІ, ВКАЗІВНІ Й ОЗНАЧАЛЬНІ ЗАЙМЕННИКИ. ПРИСТАВНИЙ Н У ФОРМАХ ОСОБОВИХ І ВКАЗІВНИХ ЗАЙМЕННИКІВ”

Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови у 6 класі “ПРИСВІЙНІ, ВКАЗІВНІ Й ОЗНАЧАЛЬНІ ЗАЙМЕННИКИ. ПРИСТАВНИЙ Н У ФОРМАХ ОС...

Конспект уроку з української мови у 6 класі “ПРИСВІЙНІ, ВКАЗІВНІ Й ОЗНАЧАЛЬНІ ЗАЙМЕННИКИ. ПРИСТАВНИЙ Н У ФОРМАХ ОСОБОВИХ І ВКАЗІВНИХ ЗАЙМЕННИКІВ”
Урок має на меті: ознайомити шестикласників із присвійними, вказівними й означальними займенниками, їх значенням, морфологічними ознаками, синтаксичною роллю в реченні тощо; удосконалювати загальнопізнавальні вміння знаходити займенники цих розрядів у тексті, визначати їх морфологічні ознаки, правильно відмінювати, аналізувати речення й тексти щодо стилістичної ролі в них присвійних, вказівних і означальних займенників;
розвивати творчі вміння диференціювати особові займенники в непрямих відмінках і присвійні, складати речення й тексти, використовуючи ці займенники; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти шанобливому ставленню школярів до свого навчального закладу, осмислювати цінність навчання в школі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Урок насичений творчим завданням, містить у собі інноваційні методи навчання, проводиться мовне дослідження, яке розвиває критичне мислення школярів. Сподобалось диференційоване домашнє завдання.Дякую за публікацію!