Конспект уроку української мови на тему “Уживання займенників з прийменником”

Урок з теми «Вживання займенників з прийменниками»
Завдання для самостійної роботи з української мови спрямовані на усвідомлення молодшими школярами особливостей цієї частини мови, на розвиток умінь правильно писати займенники з прийменниками, на розвиток умінь свідомо користуватися займенниками зумовлені залежно від ситуації спілкування. Завдання формують ключові компетентності:
вміння вчитися – самореалізовуватися до навчальної діяльності у взаємодії; соціальної – продуктивно співпрацювати в групі та парі, індивідуально, колективно; компетентності з ІКТ – здатність учня орієнтуватися в інформаційномупросторі, володіти і оперувати інформацією.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На цьому уроці української мови формуються предметні та ключові компетентності учнів. Творчі завдання, Інтернет ресурси корисно та цікаво наповнюють урок. Велика роль належить виховній меті – підвищувати культуру усного та писемного мовлення. Дякую.

  2. Застосовані інтерактивні вправи відповідають віку дітей та дають можливість забезпечити глибину вивчення матеріалу. За такого активного навчання відсоток учнів, які засвоять знання, буде значно вищим. Дякую.