super@urok-ua.com

3 клас. Урок – екскурсія «Твоє здоров’я. Аптека»

Автор матеріалу: 3 клас. Урок – екскурсія «Твоє здоров’я. Аптека»

Тема. Урок-екскурсія «Твоє здоров’я. Аптека»
Вид екскурсії за місцем в структурі вивчення розділів природознавства
« Живі організми та середовище їхнього існування» та «Людина та її організм» – підсумкова.
Вид екскурсії за обсягом власне предметного змісту тем – багатотемна.
Зінтегровано зміст предметів, види діяльності: природознавство, читання, основи здоров’я.
Тип уроку. Інтегрований
Форма проведення. Урок-екскурсія
Формування ключових компетентностей: вміння вчитися – самоорганізовуватися до навчальної діяльності у взаємодії; загальнокультурної – дотримуватися норм мовленнєвої культури, зв’язно висловлюватися в контексті змісту; соціальної – проектувати стратегії своєї поведінки з урахуванням інтересів та потреб інших, продуктивно співпрацювати з різними партнерами в групі, в парі, проявляти ініціативу; здоров’язбережувальної – усвідомлювати здоров’я як вищу життєву цінність; предметних компетентностей: навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров’я, стимулювати бажання жити, бути здоровим, вчити відчувати радість від кожного прожитого дня, показувати їм, що життя – це чудово, викликати позитивну самооцінку, здатність розв’язувати доступні соціально і особистісно значущі практичні та пізнавальні проблемні задачі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дуже досконало розписана тема і мета уроку. Екскурсія до аптеки виявилась захоплюючою, діти довідались багато корисної інформації про лікарські рослини. Яскраво подані для опрацювання проблемне питання і методичний коментар

  2. Я у захваті від інтегрованого уроку-екскурсії “Твоє здоров’я. Аптека” . Досконально розроблений, до найменших дрібничок. Бери – і проводь. Дякую за Ваш труд. Дуже гарно, що є сайт, де можна поділитися творчими наробками і скористатися родзинками своїх колег.