Поняття про займенник як частину мови. Спостереження за роллю різних займенників у тексті

Автор публікації
Автор матеріалу: Поняття про займенник як частину мови. Спостереження за роллю різних займенників у тексті
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Харківський НВК № 180

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка відкритого уроку з української мови для учнів 4 класу на тему: “Поняття про займенник як частину мови. Спостереження за роллю різних займенників у тексті». Метою уроку є ознайомлення учнів з новою частиною мови — займенником, з особливостями займенників, їх роллю у мовленні; формування вміння їх вичленовувати у мовному потоці та вводити у власне мовлення. Гостем уроку є відомий мультиплікаційний персонаж – Кіт Матроскін, який пропонує дітям виконати кілька цікавих завдань, спрямованих на реалізацію завдань уроку. До розробки додається презентація.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Конспект дуже змістовний і цікавий. Чітко визначені цілі уроку. все просто, зрозуміло, але в той же час цікаво і розважально. .Вірно витримана структура самого уроку. Були використані різноманітні види робіт.

  2. Конспект уроку про займенник вражає своєю простотою,невимушеністю і веселістю.Педагог за допомогою ігрових навідних запитань підводить учнів до відкриттів і потрібних висновків.У цьому дуже допомагає улюбленець дітей Матроскін.Дякую