super@urok-ua.com

Відкритий урок “Закріплення знань учнів про прикметник як частину мови”

Автор публікації
Автор матеріалу: Відкритий урок “Закріплення знань учнів про прикметник як частину мови”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Новомосковська ЗЗСО № 15

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Закріпити і узагальнити вивчене про прикметник, розширити і активізувати словниковий запас , розвивати уміння розпізнавати мовні явища за їх ознаками , вчити учнів зв’язно висловлювати думку , писати відповідно до правил українського правопису , розвивати уміння класифікувати , встановлювати причинно – наслідкові зв’язки , систематизувати ; виховувати любов до рідної мови, ввічливість і доброту.

Відкритий урок

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Здійснити уявну подорожу учням на уроці української мови допомагає власна фантазія. Основний позитивний момент уроку-подорожі полягає в тому, що учні відчувають себе дослідниками-мандрівниками, першовідкривачами, вченими-науковцями, які вирішують важливу проблему. Це сприяє розвитку уяви і фантазії, мови і мислення, інтересу до вивчення мови. Дякую.

  2. Слова протилежні за значенням – це антоніми.Не розумію,як на ще й відкритому уроці можна допускати такі помилки! Сама форма уроку непогана,але слід відповідальніше ставитися до того,що пишеш.Дякую

  3. Добре, що при “Мозковому штурмі ” перевірили орфографію записаних слів. Цікаво працювати в групах і завершувати почате; так і не відшукала назву корабля (4 розділ). Варто навести приклади закінчення творчого диктанту, складеного дітьми. До слова вітер та вітерець дібрати не синоніми, а прикметники-синоніми. Виправити помилки.

  4. Мандрівка за скарбами, вважаю, вдалася. Вчитель поетапно перевіряє міцність знань учнів з даної теми, використовуючи дієві методи навчання. Отримання золотих монет , гадаю, підвищило настрій та вдало завершує урок.