mail@urok-ua.com

Відкритий урок “Закріплення знань учнів про прикметник як частину мови”

Закріпити і узагальнити вивчене про прикметник, розширити і активізувати словниковий запас , розвивати уміння розпізнавати мовні явища за їх ознаками , вчити учнів зв’язно висловлювати думку , писати відповідно до правил українського правопису , розвивати уміння класифікувати , встановлювати причинно – наслідкові зв’язки , систематизувати ; виховувати любов до рідної мови, ввічливість і доброту.

Відкритий урок

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
114

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Слова протилежні за значенням – це антоніми.Не розумію,як на ще й відкритому уроці можна допускати такі помилки! Сама форма уроку непогана,але слід відповідальніше ставитися до того,що пишеш.Дякую

  2. Добре, що при “Мозковому штурмі ” перевірили орфографію записаних слів. Цікаво працювати в групах і завершувати почате; так і не відшукала назву корабля (4 розділ). Варто навести приклади закінчення творчого диктанту, складеного дітьми. До слова вітер та вітерець дібрати не синоніми, а прикметники-синоніми. Виправити помилки.

  3. Мандрівка за скарбами, вважаю, вдалася. Вчитель поетапно перевіряє міцність знань учнів з даної теми, використовуючи дієві методи навчання. Отримання золотих монет , гадаю, підвищило настрій та вдало завершує урок.