Інтегрований урок в 5 класі «Паралельність і єдність двох світів – природи і людини, зображені в оповіданні «Дивак» Г.Тютюнника» з української літератури, природознавства та образотворчого мистецтва

Інтегрований урок української літератури в 5 класі за оповіданням “Дивак” Г.Тютюнника допоможе учням краще зрозуміти красу і багатство природи рідного краю, навчить любити її і оберігати.

Вікно перегляду документа

  • : Колибаба Зоя Іванівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Інтегрований урок в 5 класі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. У розрорбці автор поєднує фрагменти різних навчальних предметів, але робить це так органічно, що не відчувається меж переходу, а це робить урок цілісним. Відповідно підібрані і завдання, для літератури – робота з текстом, характеристикою персонажів; для природознавства – презентації із світу природи; художнього мистецтва – малюнки. Просто, цікаво, творчо.

  2. Сьогодення нам, вчителям, диктує такі умови роботи, щоб учням будо цікаво на уроці, щоб хотілося читати, саме такі інтегровані уроки допоможуть учням краще зрозуміти красу і багатство природи рідного краю, навчать спостерігати. Вважаю урок цікавим, насиченим.

  3. Вчитель пропонує до нашої уваги конспект інтегрованого уроку. Учні беруть активну участь на уроці, про це свідчать відповідні форми і методи роботи (бесіда, робота в групах, випереджувальне завдання. Обладнання допомагає створити сприятливу для засвоєння знань атмосферу.