mail@urok-ua.com

Конспект практичного заняття з елементарної математики “Чотирикутники”

Конспект практичного заняття з елементарної математики “Чотирикутники”
Конспект містить всі обов’язкові етапи заняття: план, вказані хронологічні рамки кожного з етапів, детально розписані методи організації робити на занятті, тощо. Важливим є подання повних доведень всіх викоритсаних теорем та цікаве завдання , яке дозволить і подумати математично і дізнатись цікаве про бджіл

Конспект заняття

 

 • : Шестопал Оксана Василівна
 • : викладач математики
 • : Аграрний коледж управління і права
 • Конспект практичного заняття
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
270

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. План-конспект розрахований для студентів коледжу 1 курс, також елементи можуть бути використані у загальноосвітній школі. Сподобалась гра “Магазин елементів чотирикутника”, виконання вправ групами. Пізнавальною є задача про бджіл.

 2. Нашій увазі представлена розробка практичного заняття з елементарної математики, проведеного для студентів 1 курсу, тобто за програмою як для учнів 10 класу. На скільки я розумію,то за типом дана розробка – застосування знань, умінь та навичок за темою “Чотирикутники та їх площі”, яку студенти вивчити у 9 класі ЗНЗ. У даній розробці, на мою думку, відсутнє повторення теоретичного матеріалу про чотирикутники, яке можна було б організувати у вигляді інтерактивних вправ типу “Незакінчене речення” або “Погоджуюсь – не погоджуюсь”, або тестових завдань різної форми. Також відсутній такий важливий етап як “Підведення підсумків”, хоча на нього згідно хронометражу виділено аж 10 хвилин.