Розробка практичного заняття «Історичні джерела про князя Святослава та його походи». Історія України 7 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка практичного заняття «Історичні джерела про князя Святослава та його походи». Історія України 7 клас
Посада: вчитель історії та правознавства
Місце роботи: НВК " ЗНЗ І – ІІ ст., – ДНЗ" с. Шумилів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Дана розробка допоможе у проведенні практичного заняття з історії України в 7 класі. Матеріал заняття відповідає вимогам чинної програми з історії. Практичне заняття розроблено відповідно до підручника В.С.Власова.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
5
(1)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок вивчення нового матеріалу відповідає темі, меті уроку. Вчитель ефективно планує практичну діяльність під час уроку, обираючи раціональні методи навчання. Карта самооцінювання створює сприятливі умови для критичного оцінювання.

  2. Практичне заняття націлює учнів на застосування знань та умінь з історії. Використання різноманітних форм та методів навчання розкривають сутність вивченого матеріалу. Дякую.

  3. Практична діяльність на Вашому уроці проводиться відповідно до поставленої мети. На таких уроках діти мають можливість на практиці застосувати здобуті знання. Такі заняття є і важливим засобом формування предметної компетентності учнів. Успіхів Вам і Вашим учням!

  4. Урок добре спланований. На різних етапах уроку забезпечені різні форми роботи, що не дасть учням втомитися і нудьгувати. Вчитель розвиває різні компетенції учнів, забезпечує розвиток критичного мислення. Є деякі недоречності у формулюванні мети уроку: двічі вказано “виховувати інтерес до історії”. Як можна виховати інтерес? Інтерес треба розвивати.