mail@urok-ua.com

Конспект прогулянки для дітей п’ятого року життя за темою “Вітерець – пустунець”

Організація щоденних прогулянок на свіжому повітрі в ясну, сонячну погоду завжди цікава для малечі .
Яскрава, як барвиста осінь, відбулася показова прогулянка з дітьми середньої групи № 5 КДНЗ №257 м. Кривого Рогу, Інгулецького району вихователем Суяніною Т.П. Педагог в ігровій формі створила неповторну атмосферу прогулянки- подорожі з цікавою гостею повітряною Кулькою, яка провела дітей цікавими стежинками чарівної Осені.
Прогулянка мала експериментально-дослідницький характер за темою «Повітря». Всі складові прогулянки відповідали темі заходу:
– досліди з віялами, де діти штучно створювали переміщення повітря в довкіллі;
– гралися та дмухали собі на долоньки через трубочки і визначали, що повітря є не лише навколо всього , що їх оточує , а і в організмі людини, яке вона вдихає і видихає;
– спостерігали за бульбашками з повітрям у воді, які вони видували;
– визначали силу та напрямок вітру, граючись різнокольоровими вітрячками;
– в басейні («штучному морі») пускали паперові кораблики та видували вітерець різної сили.
Під час дидактичних ігор «Де живе вітер?», «Вітер корисний, вітер шкідливий», вихователь закріпила знання вихованців про корисний вплив вітру та його шкоду, яку він може нанести оточуючому довкіллю та людині. Вказала на те, що вітер підказує вченим ідеї різних винаходів і допомагає працювати багатьом електричним приладам. Розглядаючи ілюстрації, діти познайомилися з усіма видами повітряного транспорту та грали в рухливі ігри «Літаки», «Злови вітерець-пустунець», а використання атрибутів до ігор ще більше підсилило емоційний настрій дітлахів.
Хлопчики та дівчатка з задоволенням імітувати рух дерев під час рухавки «Вітер дує нам в лице» та перевтілювалися в осінні різнокольорові листочки, які літають та гойдаються на гілочках дерев.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дякую Вам. Так в сучасний час малечу важко чим здивувати, але для цього ми і працюємо, щоб навчання було і незвичайним і повчальним.

  2. Психологи стверджують, що 80% інформації учні сприймають у віці до 5 років. Отже саме на вихователів покладений всебічний розвиток, творчої та пізнавальної особистості. Діткам автора пощастило з таким вихователем. Дякую автору!

  3. Працюю в НВК де початкова школа разом з садочком. Бачу як важко вихователям організувати малечу, адже дошкільнята в силу своїх психологічних особливостей не мають навиків самоконтролю. Тому зацікавилась вашою публікацією. Дуже сподобалась прогулянка . Думаю дітям було цікаво і пізнавально.

  4. Цікаве заняття, має пізнавальну мету, в доступній формі малюкам пояснюються поняття про живу та неживу природу, дуже важливо розвивати малюків з раннього дошкільного віку.