mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури 8 клас

Конспект уроку із зарубіжної літератури 8 клас.
Відродження, або Ренесанс, – одна з найбільш знаменних епох в історії людської цивілізації. У галузі літератури і мистецтва вона виплекала таких велетнів, як Данте, Ф. Рабле, М. Сервантес, В. Шекспір, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело і т. д. Їхні твори й досьогодні зберігають значення неперевершеного взірця. Тому вважаю за необхідне більш поглиблено ознайомити учнів з цією добою.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Алімова Людмила Михайлівна
  • : вчитель зарубіжної літератури та російської мови
  • : Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ст. №16 ім. М. О. Кириленка
  • конспект уроку із зарубіжної літер
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Початок уроку не дуже гарний.. А от далі чудово прдумано та організовано виступи учнів. Але чи можна таку тему давати без презентації чи інших ІКТ? Репродукції та картини – це добре, та все ж несучасно.

  2. Учні знайомляться з видатними людьми епохи Відродження під час усного журналу. Кожна сторінка відкриває нові знання, розвиває світогляд учнів, сприяє розвитку мовлення та вмінню висловлювати власну думку.

  3. Вчитель вдало добирає форму усного журналу, так як це дозволить усім учням бути активними під час уроку, але говорячи про видатні пам*ятки культури епохи відродження треба ще й показати їх на малюнках чи слайдах