Конспект уроку – презентації з математики для 2 класу “Розв’язок прикладів та задач для закріплення вивчених таблиць множення і ділення. Творча робота над задачею.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку – презентації з математики для 2 класу “Розв’язок прикладів та задач для закріплення вивчених...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Червоноградський НВК № 13

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Працюючи над проблемою розвитку пізнавальної активності школярів, використала комп`ютерну презентацію для розробки завдань, які сприяють розвиткові інтересу учнів до уроків математики .Складаючи даний урок, намагалась створити умови для виникнення в учня бажання включитися в навчальну діяльність ( х о ч у ) , вміння оцінити власні результати ( м о ж у) та актуалізувати вимоги до себе ( т р е б а ) .

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Конспект уроку математики з мультмедійною підтримкою має на меті закріпити табличне множення і ділення. Презентація є прямим відображенням конспекту і буде незамінним помічником протягом всього уроку, що втримуватиме увагу учнів на головному та сприятиме кращому запам’ятовуванню. Дякую.

  2. Вчитель застосовує комп*ютер впродовж всього уроку. Думаю, учням це сподобалося. Сучасні технології дають можливість урізноманітнити урок. Працюючи за комп*ютером необхідно проводити фізхвилинку для очей. Сподобалась хвилинка самостійності.