mail@urok-ua.com

Конспект уроку російської мови в 3 класі за ноосферою технологією за темою “Правописание слов с приставками пре- и при-“

Ноосферна освіта – це інноваційна технологія навчально-виховної діяльності з розвитком духовних і ціннісних орієнтацій на базі Законів Миру. Метою ноосферної освіти є активізація системного, цілісного (як сукупність ліво- та правопівкульного) мислення, що оздоровляє весь організм.
Продуктом ноосферної освіти є органічно та психологічно здорова людина, яка на практиці користується системним цілісним мисленням у розв’язанні навчальних, життєвих, виробничих завдань, яка особисто та суспільно творчо реалізує себе.

Традиційні уроки задіюють, як правило, зоровий та слуховий канал. Натомість, біоадекватні уроки дозволяють підключити всі канали сприйняття інформації, що дозволяє робити знання учнів міцнішими, а засвоєння нового матеріалу – швидшим. Створення ситуації успіху на ноосферному уроці призводить до покращення мотивації учнів до вивчення інших предметів, а також до зацікавленості в навчанні в цілому.

Важливим поняттям для проведення біоадекватного уроку є «образон». Образоном, на який буде наноситись навчальна інформація, є опорний образ. Пригадуючи образон, учень відтворюватиме отримані на уроці знання з навчального предмету.

Робота за ноосферною методикою викладання дозволяє підвищити творчий потенціал педагога та учня, ефективніше використовувати навчальний час, досягти вищих результатів, не нашкодивши здоров’ю дітей, стимулює інтерес учнів.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
40

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. На жаль, не так багато є розробок уроків з російської мови, що публікуються на освітніх сайтах. Запозичу дещо собі із Вашого напрацювання. Дякую за поширення матеріалу!