mail@urok-ua.com

Конспект уроку з хімії 8 клас. Основні класи неорганічних сполук. Компетентнісний підхід у викладанні хімії

Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті визначила, що головною метою української системи овіти є створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості. На цій основі повинна формуватись нова педагогіка – педагогіка компетентної, відповідальної людини.

Мета хімічної науки в сучасній школі полягає у формуванні в учнів засобами навчального предмета системи знань про речовини, необхідні для соціалізації та творчої самореалізації особистості, створення уявлення про природничо-наукову картину світу, інтелектуального розвитку, вироблення екологічного стилю мислення й поведінки учня, виховання громадянина демократичного суспільства.

Компетентнісний підхід передбачає не засвоєння учнем окремих один від одного знань і вмінь, а оволодіння ними в комплексі.Однією із ключових задач педагогіки є формування у школярів активного, самостійного і творчого мислення. Найкраще для цього підходять уроки з нестандартними, творчо-пошуковими завданнями, які представленні у розробці даного уроку. Маю надію, що даний матеріал буде цікавим для творчих вчителів, які шукають нові підходи у викладанні хімічної науки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
113

Один коментар

  1. Вчитель дотримується вимог програми, плануючи роботу на уроці.Завдання відповідають визначеній меті . Мотивація навчальної діяльності зацікавлює учнів. Групова робота сприяє формуванню комунікативних навичок.