Конспект уроку з хімії 8 клас. Основні класи неорганічних сполук. Компетентнісний підхід у викладанні хімії

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з хімії 8 клас. Основні класи неорганічних сполук. Компетентнісний підхід у викладанні хімії
Посада: вчитель хімії
Місце роботи: НВК "Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті визначила, що головною метою української системи овіти є створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості. На цій основі повинна формуватись нова педагогіка – педагогіка компетентної, відповідальної людини.

Мета хімічної науки в сучасній школі полягає у формуванні в учнів засобами навчального предмета системи знань про речовини, необхідні для соціалізації та творчої самореалізації особистості, створення уявлення про природничо-наукову картину світу, інтелектуального розвитку, вироблення екологічного стилю мислення й поведінки учня, виховання громадянина демократичного суспільства.

Компетентнісний підхід передбачає не засвоєння учнем окремих один від одного знань і вмінь, а оволодіння ними в комплексі.Однією із ключових задач педагогіки є формування у школярів активного, самостійного і творчого мислення. Найкраще для цього підходять уроки з нестандартними, творчо-пошуковими завданнями, які представленні у розробці даного уроку. Маю надію, що даний матеріал буде цікавим для творчих вчителів, які шукають нові підходи у викладанні хімічної науки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вчитель дотримується вимог програми, плануючи роботу на уроці.Завдання відповідають визначеній меті . Мотивація навчальної діяльності зацікавлює учнів. Групова робота сприяє формуванню комунікативних навичок.