Конспект уроку з інформатики для 5-го класу на тему “Мандрівка Галактикою Інтернет”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з інформатики для 5-го класу на тему “Мандрівка Галактикою Інтернет”
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: Запорізька гімназія № 8

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок “Мандрівка галактикою Інтернет” – це урок узагальнення та систематизації знань з теми “Мережеві технології та Інтернет” у 5 класі. Під час уроку учні повторюють такі поняття, як віруси, захист інформації, плагіат, правила поведінки і спілкування у мережі. Урок розбитий на шість етапів, під час яких учні заповнюють спільну гугл таблицю правильними , на їх думку, відповідями. В кінці року підсумки підводяться за допомогою тестування з QR-кодами засобами мобільного додатку Plickers.

Конспект уроку 

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. У автора урок вийшов на славу 🙂 Значна кількість цікавих завдань, на актуалізацію та систематизацію знань учнів. Презентація вражає і захоплює. Велике спасибі автору уроку за таку чудову роботу!

  2. В таку мандрівку учні готові поринати з головою хоч кожного уроку. Напрацювання змістовне, сучасне. Мабуть, кожна планета здивувала чимось незвичайним учнів. Дякую!

  3. Думаю, що учням дуже сподобалась така мандрівка і кожна планета їх здивувала своїми цікавинками. Доречною є вікторина. На такому уроці учні мали прекрасну можливість покращити свої знання та чудово провести час. Презентація також сподобалась. Дякую за чудові матеріали!

  4. Відразу привабила презентація до уроку. Тож розпочала з неї і не пошкодувала. Не менш цікавим виявився і урок. Такі уроки зацікавлюють майже всіх учнів, базуються на грі, яка допомагає уникнути напруження, створити веселий настрій у дітей; розвивають творчі здібності, кмітливість, логічне мислення, уяву. Я б з Вами відправилася теж у таку захоплюючу подорож!