Конспект уроку для 8 класу на тему: “Безпека спілкування у мережі Інтернет”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку для 8 класу на тему: “Безпека спілкування у мережі Інтернет”
Посада: вчитель основ здоров'я
Місце роботи: Кушугумський НВК "школа І-ІІІ ступенів – гімназія "Інтелект"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрози, що можуть чекати у віртуальному просторі. Тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо допомогти захистити себе від небезпек віртуального світу та навчитись правилам безпечного поводження у світовій мережі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дана робота – приклад ефективної пропаганди безпечного користування інтернетом. Вправа “Рука допомоги” дає можливість учням виробити шляхи подолання булінгу, а “Голосуй ногами” – дозволяє прийняти рішення, висловити свою позицію. Дякую автору за розробку.

  2. Людмила Іванівна представила інтерактивний урок основ здоров’я. Тема розглянута на уроці – надзвичайно важлива. Жертвами інтернету найчастіше стають діти та підлітки. Зміст деяких сайтів шокує навіть дорослу людину, що вже казати про тих, чия психіка ще тільки формується. Крім того, інтернет – це хороше поле діяльності для шахраїв, потрапити на вудку яких у віртуальному просторі набагато легше, ніж оффлайн.
    Впевнена, що учні Людмили Іванівни добре засвоїли правила поведінки в Інтернеті, в школярів після такого уроку виробляться навички протидії агресії та насиллю в соціальних мережах.