super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання 3 клас “А.Дімаров “Для чого людині серце”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання 3 клас “А.Дімаров “Для чого людині серце”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КНЗ "Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Короткий опис матеріалу

Цей документ описує детальний план уроку на тему “Поміркуємо над казкою” за оповіданням Анатолія Дімарова «Для чого людині серце?». Мета уроку полягає у продовженні роботи над казкою, вдосконаленні вмінь визначати тему і мету твору, ознайомленні учнів з функцією серця, формуванні навичок виразного читання та роботі з літературним твором. Урок включає різноманітні етапи: актуалізація опорних знань, сприйняття та засвоєння нового матеріалу, робота з текстом, домашнє завдання, підсумки з рефлексією.

  • Тип уроку: закріплення нового матеріалу.
  • Обладнання: портрет А.Дімарова, плакат з контурним малюнком серця, ілюстрації до казки, ДВД-програвач, картки-блискавки із словами.
  1. Мотивація навчальної діяльності з психоформулою.
  2. Актуалізація опорних знань за допомогою аудіозапису вірша та загадки.
  3. Повідомлення теми та завдань уроку.
  4. Сприйняття та засвоєння нового матеріалу з казки.
  5. Переказ казки, робота з малюнками, словникова робота.
  6. Домашнє завдання – малювання та описування серця.
  7. Підсумки уроку і рефлексія.

Урок розроблено з метою розвитку у дітей вміння аналізувати, узагальнювати та робити висновки, а також виховання любові, доброти та чуйності.

Натисніть нижче, щоб побачити, які файли входять до цього архіву:
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Розвиток критичного мислення – важлива складова уроку. Вчитель намагається сформувати відповідні вміння , навички. Твір наводить на роздуми, виховує позитивні риси характеру. Обрані методичні прийоми дієві.

  2. Надзвичайно гарна розробка уроку. Дуже важливо аби учні вже в молодших класах зрозуміли та визначили для себе яку серце вони хочуть мати. Гадаю,що Ваш урок дійсно був казковим. Супровід уроку ілюстраціями заохочував дітей до роботи. Ви все продумали до дрібничок. Ви – майстер. Бажаю Вам творчої наснаги!

  3. Урок сплановано на високому рівні. В мотиваційній хвилинці зазначено, що урок має бути цікавим, змістовним, навчальним, казковим. Думаю, що він таким і був. Вчитель використав на уроці різноманітні методи, прийоми (аудіозапис, роботу за ілюстраціями, цікаву доповідь лікаря, метод незакінчених речень …) Якщо працювати на результат, обов’язково він буде позитивним. Дякую.

  4. Дуже сподобалась інтерпритація цього уроку, особливо – наукові дані про серце, прихід “лікаря”. Гарна добра атмосфера, призи-сердечка, сподобалось все! Вчитель – ви розумничка!