mail@urok-ua.com

Урок позакласного читання М. Трублаїні “Пустуни на пароплаві”

Урок – подорож із літературного читання.Це захоплюючий світ пригод, чітке і правдиве зображення подій у романтично-героїчному стилі . Сюжет оповідання простий, але досить цікавий.Кожна дитина, яка читала цей твір уявляла себе учасником подій ,який запрошує малюків до екзотичного світу тропічних морів, знайомлять з їхніми мешканцями (омарами, акулами, рибами-літунами тощо), про напружене життя на кораблі, мужніх і товариських людей-моряків.
Використання інтерактивних методів на уроках літературного читання,які сприятимуть розвитку критичного мислення, вміння аналізувати людські вчинки та вчинки тварин, давати їм оцінку, робити власні висновки після прочитаного твору.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок-подорож – це завжди надія на хороший результат учнів. На цьому уроці учні поринули у світ справжніх пригод. Вчитель використовує інтерактивні методи на уроці, що допоможуть досягти поставленої мети. Діти дізнаються багато цікавого матеріалу про письменника, а згодом поповнюють свій словниковий запас. Учні навчаються завдяки ігровим методам : “Дощик”, “Пошук”, “Мавпочки-боцмани”, “Найшвидший шукач”. Також проводиться творча робота, тому що учні міркують про хід подальших подій твору. А в підсумку уроку вчитель проводить тестування учнів за твором, яке є змістовним. Урок гарний. дякую!

  2. Вчитель використовує інтерактивні методіи на уроці літературного читання,які сприятимуть розвитку критичного мислення, вміння аналізувати людські вчинки та вчинки тварин, давати їм оцінку, робити учнями власні висновки після прочитаного твору. Кросворд, додаткові факти, словникова робота, наочність – все це сприяє досягненню мети уроку.