mail@urok-ua.com

Урок позакласного читання у 4 класі Д.Чередниченко “Рідні краєвиди”

Урок позакласного читання у 4 класі Д.Чередниченко “Рідні краєвиди”
Даний конспект та презентацію можна використовувати на уроках позакласного читання

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
784

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчителька не продумала мету уроку ( Узагальнити знання учнів про осінь, вчити їх спостерігати за змінами в природі! Невже це мета уроку літературного читання? Про автора та його твір — нічого!).Написано “Правила роботи в грапах”, а насправді вказані завдання. Учні перевантажені домашнім завдання (до речі, навіщо малювати вдома, коли це робили в класі). Відсутній підсумок уроку.

  2. Емоційно вмотивований урок. Словникова робота проводиться (як пояснення значення предмета і як добір синонімів до малознайомого слова) перед первинним сприйняттям для глибинного і повного усвідомлення твору. Хвилинка релаксації є ще і перехідним етапом до самостійного читання. Робота в групах розвиває художні смаки школярів, дає можливість для розвитку уяви та творчості . Домашнє завдання диференційоване. Конспект стислого викладу, зрозумілий і дієвий.

  3. Вчитель творчо підійшла до вибору форм організації навчальної діяльності.Домінують фронтальні види роботи. Групова робота сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів та вмінню співпрацювати. Урок компактний, перевантаження не передбачається , завдяки обраним вправам.