super@urok-ua.com

Урок позакласного читання у 4 класі Д.Чередниченко “Рідні краєвиди”

Автор матеріалу: Урок позакласного читання у 4 класі Д.Чередниченко “Рідні краєвиди”

Урок позакласного читання у 4 класі Д.Чередниченко “Рідні краєвиди”
Даний конспект та презентацію можна використовувати на уроках позакласного читання

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчителька не продумала мету уроку ( Узагальнити знання учнів про осінь, вчити їх спостерігати за змінами в природі! Невже це мета уроку літературного читання? Про автора та його твір — нічого!).Написано “Правила роботи в грапах”, а насправді вказані завдання. Учні перевантажені домашнім завдання (до речі, навіщо малювати вдома, коли це робили в класі). Відсутній підсумок уроку.

  2. Емоційно вмотивований урок. Словникова робота проводиться (як пояснення значення предмета і як добір синонімів до малознайомого слова) перед первинним сприйняттям для глибинного і повного усвідомлення твору. Хвилинка релаксації є ще і перехідним етапом до самостійного читання. Робота в групах розвиває художні смаки школярів, дає можливість для розвитку уяви та творчості . Домашнє завдання диференційоване. Конспект стислого викладу, зрозумілий і дієвий.

  3. Вчитель творчо підійшла до вибору форм організації навчальної діяльності.Домінують фронтальні види роботи. Групова робота сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів та вмінню співпрацювати. Урок компактний, перевантаження не передбачається , завдяки обраним вправам.