super@urok-ua.com

Урок позакласного читання в 3 класі (з використанням ІКТ та інтерактивних методів навчання).

Автор матеріалу: Урок позакласного читання в 3 класі (з використанням ІКТ та інтерактивних методів навчання).

Урок позакласного читання в 3 класі (з використанням ІКТ та інтерактивних методів навчання).
Урок позакласного читання з використанням інтерактивних технологій, які сприяють розвитку творчих здібностей молодших школярів, їх пізнавальної активності та зв`язного мовлення. Конспект вміщує фотографії для презентації, якою супроводжується розповідь вчителя.Перегляд відеоролика на дану тему допоможе учням краще запам`ятати опрацьований матеріал.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Маріє Степанівно! Мене зацікавив Ваш матеріал. Корисним вважаю використання карток для диференційованої перевірки домашнього завдання. Переконана, що урок сподобався дітям, бо йшла мова про іграшку, яка асоціюється з дитинством. Пізнавальний елемент – відео про музей. Взагалі, задум хороший, заслуговує на увагу вчителів. Успіхів!

  2. Під час уроку вчитель формує предметні та ключові компетентності. Сподобалось, що майже кожен етап уроку супроводжується фотоматеріалами, можна краще уявити практичну частину. Цікавим є виступ учнів про іграшки.

  3. У розробці не вказана конкретна тема уроку. Великий вступ-розповідь вчителя про музеї і лише , мабуть, із середини уроку перейшли до безпосередньої теми уроку – читання.. Цікаві завдання на картках, сподобалося, що третє завдання для кожної групи окреме. Але читання казки в класі, коли це урок позакласного читання, як на мене, неправильно.

    1. Дякую за коментар. Вступ про музеї був дуже короткий. 5-7хвилин. Інакше як би ми встигли стільки видів роботи на уроці? Це у конспекті фотографії зайняли багато місця, а Ви неуважно читали конспект.

  4. Анаграма на початку уроку зацікавлює дітей для подальшої роботи. Мені сподобалися фрагменти зображень з презентації. Гадаю, що пізнавальним був перегляд відеоролику про Державний музей іграшки. Цікаво, які розповіді склали учні про свої улюблені іграшки. Дякую!

    1. Дякую за коментар! Діти склали дуже цікаві розповіді. Дехто приніс іграшки, якими бавилися ще їхні бабусі і дідусі. Директорам, які були присутні на уроці, дуже сподобалось.(Це був районний семінар директорів на тему “Використання ІКТ на уроках” ).