mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 3 класу на тему “Множення суми на число”

Сьогодні перед вчителями стоїть проблема , як збільшити зацікавленість учнів у навчанні. Особливо за останній час різко зменшилась зацікавленість точними науками, в тому числі математикою. Саме ці фактори змушують вчителів шукати нові, більш ефективні форми і методи навчання, зокрема інтерактивні, в основі яких лежить поряд з колективною і індивідуальною, групова форма роботи.

Урок, проведений нестандартно, стимулює творчість вчителя і його вихованців, створює сприятливі умови для співпраці учнів один з одним і з вчителем. До таких уроків слід готуватись особливо ретельно, і тому їх проводять не так часто. Тому я хотіла бзапропонувати урок- подрож. Нетрадиційні(нестандартні)уроки – це імпровізоване, але добре продумане заняття, яке має своєрідну структкру. Вони цінні своєю оригінальністю і розвиваючим та виховним ефектом.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ірина Віталіївна працює над зацікавленням учнів предметом математики, тому використовує різноманітні прийоми та методи навчання під час уроку.Сподобалась мотивація навчальної діяльності, повідомлення про сотий урок.

  2. Ірино Віталіївно! Вітаю ще раз! Математика – це завжди актуально. Мені приємно, що Ви, як і я, любите влаштовувати в процесі навчання дати-сюрпризи. Я проводила свято “100 днів у школі”( 1 клас), постійно роблю незвичайними 100-ті уроки з мови, математики, читання. Дякую за цікаву розробку уроку-подорожі, який є результатом великої праці вчителя. Сподобався усний рахунок, який носить пізнавальний характер, містить елементи інтеграції, збагачує життєвий досвід учнів. Має місце виховний момент, де про важливе – любов до рідної землі – сказано просто і красиво. Використано гру, яка пожвавила кінець подорож і допомогла перевірити рівень засвоєння знань. Дякую і бажаю успіхів!