Конспект уроку з математики для 5 класу. Натуральні числа. Геометричні фігури

Урок систематиація знань і умінь учнів з теми. Форма проведення – урок подорож. Головна увага приділяється реалізації на уроках математики виховних цілей і завдань спрямованих на становлення особистості учня і формування в нього ціннісного ставлення до суспільства і самого себе, до національної спадщини держави та її видатних постатей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель впродовж уроку формує обчислювальні навички, вдосконалює навички обчислень, виховує почуття національної гідності. Особливо сподобалась форма проведення – гра подорож до Шевченківської гори.Учні працюють весь урок під гаслом Шевченка. Дякую за змістовний урок!

  2. Нетрадиційні уроки дозволяють урізноманітнювати навчальну діяльність, відійти від чітких рамок стандартного уроку, сприяють підвищенню активності учнів, а отже – і ефективності уроку. Стимулюючи творчу діяльність учителя та його вихованців, нестандартні уроки створюють сприятливі умови для співпраці, що є надзвичайно важливим у роботі. Дякую!

  3. Автор розробки уроку запрошує всіх у цікаву мандрівку вулицями рідного міста та мальовничими куточками України. При цьому учні виконують математичні завдання , за які отримують умовні гроші.
    Автор вдало поєднує групову роботу, поділивши клас на команди, індивідуальну, як конкур капітанів. Також не забули про перевірку домашнього завдання. Хороша робота!