mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 5 класу. Тема “Множення натуральних чисел”

Завдання вчителя математики – переконати кожного учня в тому , що навіть мінімальний рівень знань піднімає його на більш високий рівень людського спілкування. Математика формує інтелект як низку відповідних знань і здатність оперувати ними шляхом логічного мислення. Це стає можливим тільки за умови всебічного врахування індивідуальних особливостей школярів. Розв’язати ці проблеми мені допомагають різні типи уроків для учнів 5 класів, а саме: урок-подорож, урок – казка тощо.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок насичений інноваційними вправами та методами. Кожен етап продуманий та логічно завершений. Вчитель використовує сучасні терміни для назв гри, що , гадаю, зацікавить школярів. Диференційоване домашнє завдання програмує учня на успіх. Дякую!

  2. Учителька обрала одну з найпоширеніших форм – урок-подорож. Проте розробка уроку добре продумана, використана цікава та оригінальна мотивація, яка прослідковується впродовж уроку. Враховує авторка вікові та індивідуальні особливості п’ятикласників. Домашнє завдання диференційоване.