Конспект уроку з математики для 6 класу Множення і ділення звичайних дробів

Конспект уроку з математики для 6 класу Множення і ділення звичайних дробів
Конспект уроку і презентація до нього допоможуть колегам провести урок узагальнення з вивченої теми про множення і ділення звичайних дробів

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Конспект уроку написаний методично правильно, використано деякі інтерактивні етапи уроку. Проте відсутній такий важливий етап уроку як мотивація навчальної діяльності. Не подобається те, що вчителька використала російські приказки; слайди, на яких зображені монети з гербом країни-агресорки.
    Порадила б авторці більш детально продумувати матеріал перед публікацією. Видалити слайди із неприпустими зображеннями, до конспекту додати виховну мету.

  2. Урок побудований методично вірно. Естафета завжди подобається учням будь-якого віку, тому даний вид роботи вчитель вдало використовує , будуючи урок. Влучно використовується висловлювання Ломоносова.

  3. Імпонує введення історичного екскурсу за темою уроку з опорою на мультимедійну презентацію. Гра “Ланцюжок”, етафета розвиває дитячу уважність, спостережливість і звісно узагальнює отримані знання дітьми. Хвилинкою позитиву є гумореска, запропонована на рефлексію.

  4. Цікаві методичні прийоми, завдання різного типу і рівня складності. Вчителька використовує історичні матеріали по даній темі. Це активізує і зацікавлює учнів.Цікава і змістовна презентація доповнює урок. Удачі.