Конспект уроку з метематики 1 клас. Тема: Лічба предметів в межах 20. Розв’язування задач. Вимірювання і побудова відрізків

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з метематики 1 клас. Тема: Лічба предметів в межах 20. Розв’язування задач. Вимірювання і побудова ...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з математики ставить за мету формувати, систематизувати, закріпити в учнів навички додавання й віднімання в межах 20, а також вчити складати та розв’язувати задачі за малюнками, схемами; вправляти у вимірюванні та кресленні відрізків. Урок побудований у формі гри, що дає можливість кожному учню проявити себе. На уроці були використані різні форми роботи: індивідуальна, фронтальна, групова, що дало можливість згуртувати колектив дітей та сформувати пізнавальні якості особистості (активность, самостійность, інтерес до знань).

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок продумано і розроблено відповідно до вікових особливостей дітей. Структури та етапів уроку повністю дотримано. Вчитель велику увагу приділяє розв’язуванню задач за коротким записом, що дає змогу школярам краще опанувати умову і швидше її розв’язати. продумана індивідуальна робота, робота в парах та четвірках.Незмінним є проведення фізхвилинки ( пальчикової гімнастики). Логічно поєднано завдання на уроці.

  2. Чудовий урок. Вчитель пропонує достатню кількість цікавих ігрових вправ для першокласників. Сподобались також роздаткові картки – естетичні, яскраві. Урок стане в нагоді багатьом вчителям, як молодим так і більш досвідченим. Дякую за працю!

  3. Втратилася послідовність аркушів чи це мій комп-довгожитель бісиків пускає? Конспект містить стандартний набір етапів уроку. Достатня кількість завдань. Надруковано міні-картки для використання на уроці. Все прекрасно і чудово. Детальніше прописала б мету. Дякую.