mail@urok-ua.com

Конспект уроку з метематики 1 клас. Тема: Лічба предметів в межах 20. Розв’язування задач. Вимірювання і побудова відрізків

Конспект уроку з математики ставить за мету формувати, систематизувати, закріпити в учнів навички додавання й віднімання в межах 20, а також вчити складати та розв’язувати задачі за малюнками, схемами; вправляти у вимірюванні та кресленні відрізків. Урок побудований у формі гри, що дає можливість кожному учню проявити себе. На уроці були використані різні форми роботи: індивідуальна, фронтальна, групова, що дало можливість згуртувати колектив дітей та сформувати пізнавальні якості особистості (активность, самостійность, інтерес до знань).

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
618

3 коментарі

  1. Урок продумано і розроблено відповідно до вікових особливостей дітей. Структури та етапів уроку повністю дотримано. Вчитель велику увагу приділяє розв’язуванню задач за коротким записом, що дає змогу школярам краще опанувати умову і швидше її розв’язати. продумана індивідуальна робота, робота в парах та четвірках.Незмінним є проведення фізхвилинки ( пальчикової гімнастики). Логічно поєднано завдання на уроці.

  2. Чудовий урок. Вчитель пропонує достатню кількість цікавих ігрових вправ для першокласників. Сподобались також роздаткові картки – естетичні, яскраві. Урок стане в нагоді багатьом вчителям, як молодим так і більш досвідченим. Дякую за працю!

  3. Втратилася послідовність аркушів чи це мій комп-довгожитель бісиків пускає? Конспект містить стандартний набір етапів уроку. Достатня кількість завдань. Надруковано міні-картки для використання на уроці. Все прекрасно і чудово. Детальніше прописала б мету. Дякую.