mail@urok-ua.com

Конспект уроку з позакласного читання “Твій друг-книга”

Любов до книги виховується з дитинства. Діти, які читають, петворюються у дорослих, які думають. Щоб зацікавити дітей, мотивувати їх до читання, важливо знайомити їх з історією виникнення книжки, її основними елементами, формувати бібліотечно-бібліографічні вміння та навички, любов та шанобливе ставлення до книги.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Надзвичайно корисний урок та презентація до нього. Завдяки чудовим методам роботи діти більше дізнаються про книги та усвідомлять, що саме книги відкривають нам безліч життєвих таємниць. Чудовий віршований матеріал. Важливою є пам*ятка читача. Сподобалась гра “Початки – кінцівки”, “Дещо з історії книги”, хвилинка-цікавинка, а також вікторина. Усе гарно подумано. Дякую.

  2. Учні познайомились з історією виникнення книжки,вказано на роль бібліотеки в формуванні цитацьких інтересів,проведена словникова робота.Учкі ознайомились з пам,яткою читача,пригадали прислів,я і приказки,почули хвилинку-цікавинку і поезії,кращі читачи отримали подарунки.Свято гарне.Дякую.

  3. Чудовий урок, можна провести в будь-якому класі початковоі школи, а можна, як позакласний захід. Робота вчителя дуже сподобалась, ви, колего, молодець, багато роботи над цією розробкою, але ж урок, мабуть, вийшов, як лялечка, є тут і хвилинка поезіі, і смішинки, і кросворди, гарно подані правила читача. Молодець, успіхів та здоров’я вам!