Конспект уроку з української мови. Часи дієслова. Змінювання дієслів теперішнього і майбутнього часу за особами й числами

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови. Часи дієслова. Змінювання дієслів теперішнього і майбутнього часу за особами й числам...
Посада: Учитель української мови та літератури
Місце роботи: Криворізька спеціалізована школа № 107

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку розроблений для учнів 4-х класів з теми: Часи дієслова. Змінювання дієслів теперішнього і майбутнього часу за особами й числами.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок-подорож станціями з української мови максимально цікавий, продуктивний, дібраний різноманітний матеріал. Уроки-подорожі – нестандартні форми організації навчання і сприяють розвиткові уяви і фантазії, мови і мислення, інтересу до вивчення мови. Дякую.

  2. Від станції до станції учні виконують конкретні вправи, завдання, так закріплюють знання з вивченої теми. За допомогою презентації візуалізований матеріал краще засвоюється. Дякую.

  3. Девіз уроку спонукає дітей бути дружніми. Станція “Спритна” допомогла долоньками спіймати дієслово. Підказка на станції “Каліграфічній” допомогла учням скласти речення… Презентація до уроку зацікавила дітей й урок пройшов цікаво та досяг мети.

  4. Дана тема є складною для сприйняття , але вчитель цікаво , доступно будує навчальний процес .
    Велика увага приділяється вихованню дружелюбності, взаємодопомоги. Змістовною є презентація, яка гарно унаочнює урок.