mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 2 класу. Тема: Велика буква в іменах, по батькові, прізвищах людей.

Власна розробка уроку. Завдання пов’язані з життям, що дає змогу краще й ефективніше донести навчальний матеріал до учнів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Подивилася ваш урок. Зміст цікавий, різноманітний. Здійснюється плавний перехід від одного завдання до іншого. Матеріал направлений на розвиток самостійності, пам’яті, уваги. Різні види робіт допомагають кращому засвоєнню матеріалу.

  2. Життєвий досвід справді найкращий вчитель для людини. Завдання орієнтовані на якісне засвоєння нової теми. Хвилинки-цікавинки ще більше зацікавлюють учнів. Знайомлюсь вже не з першим конспектом вчителя й помічаю, що сюрпризи під час роботи – родзинка педагога.

  3. Урок побудований чітко. Насправді, пояснення лаконічне, логічне і пов”язане з досвідом дітей. Те, що вчитель пояснює етимологію власного імені і прізвища є похвальним, і я впевнена зацікавить дітей попитити у батьків, пошукати в Інтернеті. Вдало підібрані завдання як індивідуальні, так і творчі. Важливий момент – підготовка додаткових завдань, за наявності часу. Дякую за розробку!