super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 6-го класу на тему: «Лексика української мови. Групи слів за вживанням»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 6-го класу на тему: «Лексика української мови. Групи слів за вживанням»
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Катеринівська ЗШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської райдержадміністрації Кіровоградської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Групи слів за вживанням: загальновживані та стилістично забарвлені слова, діалектизми, професійні слова і терміни.

Мета: Закріпити знання про різні групи слів, розвивати навички їх вживання в мовленні, вдосконалювати логічне мислення, спостережливість та самостійність учнів.

Обладнання: Література, словники, роздавальні матеріали, ілюстрації людей різних професій.

Тип уроку: Урок закріплення.

Хід уроку:

  1. Організаційно-вступний етап.
  2. Цілевизначення та планування.
  3. Актуалізація знань учнів.
  4. Закріплення знань.
  5. Презентація проектів про Київ.
  6. Творче редагування.

Рефлексія: Учні оцінюють свою роботу, висловлюють думки про урок.

Домашнє завдання: Повторити тему, укласти словничок діалектизмів або написати твір.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Такий сучасний діловий урок -просто хочеться подякувати і взяти собі для роботи. Завдання вдалі, картки, поетичні слова – гарно, цікаво. “Розумне перо”- знахідка для мене.

  2. Урок сучасний, наповнений пізнавальним змістом. Сподобався “Лінгвістичний двобій”, проблемно пошукова робота в групах створила на уроці співробітництво. Рольова гра “Зустріч з Олександром Олесем” вносить нотку творчості під час роботи.

  3. Урок у формі екскурсії спрямований на закріплення знань учнів з теми “Лексика української мови”. Така організація навчального процесу спонукає школярів до активної співпраці, до досліджень, аналізу мовних явищ. Учні створюють проекти, презентують результати своєї роботи. Слід відзначити, що домашнє завдання вчитель пропонує учням на вибір , що підтверджує високу довіру та самостійність школярів. Дякую.