mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 6-го класу на тему: «Лексика української мови. Групи слів за вживанням»

Дана розробка має на меті закріпити знання учнів із даної теми; розвивати логічне та критичне мислення школярів, їх спостережливість, самостійність суджень, уяву, вміння презентувати результати своєї роботи.

Вікно перегляду документа

  • : Дибенко Ольга Миколаївна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Катеринівська ЗШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської райдержадміністрації Кіровоградської області
  • Конспект уроку з української мови для 6-го класу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Такий сучасний діловий урок -просто хочеться подякувати і взяти собі для роботи. Завдання вдалі, картки, поетичні слова – гарно, цікаво. “Розумне перо”- знахідка для мене.

  2. Урок сучасний, наповнений пізнавальним змістом. Сподобався “Лінгвістичний двобій”, проблемно пошукова робота в групах створила на уроці співробітництво. Рольова гра “Зустріч з Олександром Олесем” вносить нотку творчості під час роботи.

  3. Урок у формі екскурсії спрямований на закріплення знань учнів з теми “Лексика української мови”. Така організація навчального процесу спонукає школярів до активної співпраці, до досліджень, аналізу мовних явищ. Учні створюють проекти, презентують результати своєї роботи. Слід відзначити, що домашнє завдання вчитель пропонує учням на вибір , що підтверджує високу довіру та самостійність школярів. Дякую.