super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 6 класу на тему “Поділ іменників на відміни”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 6 класу на тему “Поділ іменників на відміни”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Славутицька ЗОШ №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує план уроку української мови для 6 класу на тему “Поділ іменників на відміни”, проведений Любов’ю Михайлівною Потенко. Мета уроку – поглибити знання учнів про іменники, навчити визначати їх відміни, розвивати логічне мислення та творчі здібності. Урок включає актуалізацію опорних знань, роботу з підручником, виконання практичних завдань, а також творчу роботу. Використані методи: бесіда, творче завдання, система вправ. Урок допомагає розвивати уважність та кмітливість учнів, поповнює словниковий запас, виховує почуття любові до рідної мови.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчителька вдало демонструє вміння перетворити мету на практичне завдання.Завдяки організованій роботі, учні із задоволенням докладають необхідних зусиль до виконання завдань.Урок сподобався.Дякую

  2. Любов Михайлівна створила конспект уроку, де діти отримають не тільки знання. а й задоволення від виконаної роботи.Дуже цікавий розподільний диктант “Мовчання-золото”, гра “Четверте зайва”, а особливо мені сподобалось творче “музичне” завдання, добре, що вчитель звертається до міжпредметних зі*язків ( зв*язок з літературою). Дякую за урок.