Конспект уроку з української мови для учнів 5-го класу Практична робота з теми “Пряма мова”

Конспект уроку з української мови для учнів 5-го класу Практична робота з теми “Пряма мова”
Практична робота з теми забезпечує засвоєння учнями програмного матеріалу, виробленні умінь і навичок у процесі виконання таких видів робіт.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Я так розумію, що це самостійна робота на картках. Продумано, охоплено весь матеріал з теми, чітко та зрозуміло поставлені завдання. Гарна робота! Дякую.

  2. Завдання практичної роботи є продуманими і логічно побудованими. Кожне наступне завдання випливає з попереднього: повторюємо схеми прямої мови, пункиуацію, потім самостійно працюємо над побудовою схем і т. д. Складання діалогу мені сподобалось найбільше, обов”язково спробую використати на практиці.

  3. Схема – це певним чином закодована інформація, з якої учням треба видобувати логічні ланцюжки, а отже оволодіти новими способами діяльності. Саме тому вчитель підібрала гарний методичний матеріал для досягнення теми практичної роботи.

  4. Система практичних завдань з теми забезпечує систематизацію та узагальнення набутих знань. Учитель підібрала різні види завдань, які мають на меті і вироблення умінь та навичок, адже відомо, що тема ця нелегко дається учням п’ятого класу. Вважаю, що після такого практичного заняття результат буде відмінний. Дякую.

  5. Наталія Василівна вирішила провести практичну роботу творчо . Для цього використовує навчальні завдання із використанням схем. Кожний вид роботи відрізняється за змістом, але має одну головну мету – допомогти учням якісно засвоїти складну тему.