mail@urok-ua.com

Контрольні роботи з біології для 6 класу

Контрольні роботи з біології для 6 класу складені за навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів «Біологія. 6-9 класи». Контрольні роботи представлені в двох варіантах для першого і другого семестрів, складені за рівнями, які відрізняються за складністю і включають в себе завдання 7 типів: тестові, з вибором варіанту « так чи ні», на встановлення відповідності, доповнити речення, робота з малюнком, визначення термінів, та завдання з розгорнутою відповіддю. Час для виконання – 40-45 хв.

 • : Сідько Світлана Миколаївна
 • : вчитель хімії та біології
 • : Прилуцька гімназія № 1 імені Георгія Вороного
 • Контрольна робота з біології
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(20 оцінок. Рейтинг публікації: 3.7 з 5)
32552

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. Тестові завдання різнорівневі, сформульовані чітко, рівень складності відповідає віковим особливостям учнів. Кожне завдання має свою суму балів, Тести диференційовані, відповідають 4 рівням: низькому, середньому, достатньому, та високому, які відрізняються за призначенням і складністю завдань.

 2. Грамотно складені, продумані контрольні роботи містять різнорівневі завдання та два варіанти. Завдання різноманітні , що дозволить в повній мірі оцінити рівень навченості учнів. Обов’язково використаю їх на своїх уроках. Дякую.